Каталог товарів

Воблери Kosadaka Cubix

Той, хто хоч раз бачив воблер Kosadaka Cubix, не тільки не забуде його, але й не сплутає з іншими принадами. І це не дивно: оригінальна форма воблера буквально кидається в очі.

Над створенням Косадака Кубікс працював досить відомий конструктор Костянтин Кузьмін, але при появі на ринку цю модель зустріли прохолодно: ніхто не вірив, що приманка з такою незвичною формою буде хоч щось ловити.

На практиці Kosadaka Cubix (незважаючи на те, що схожий воблер на цеглинка, а не на маленьку рибку) демонструє відмінну уловістость. Плаваюча приманка розміром 35мм і вагою 6,4 г відмінно ловить язя, голавля і окуня. Активному кльову сприяють і невеликі габарити воблера, і його гра, типова для поверхневого Кренк, і шумові ефекти при проводці. Зазвичай Kosadaka Cubix пливе під самою поверхнею води, але за допомогою нехитрих маніпуляцій його можна заглибити на 25-30 см.

До інших плюсів Кубікса можна віднести непогані польотні якості і хорошу фурнітуру. Гачки забезпечують відмінну реалізацію підсічок, але за їх гостротою варто уважно стежити.

Купити Kosadaka Cubix за доступною ціною ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Палітра. Представлена в каталозі, включає більше десятка кольорів, тому вибрати буде з чого.

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Швидке замовлення

Головна прем'єра 2015 года!
Несподівана геометрія і відмінна уловістость

Тип воблера: кренк (crank)
Плавучість: F - плаваючий
Наявність лопаті заглиблення: +
Заглиблення min: 0,0 м
Заглиблення max: 0,3 м
Довжина: 35мм
Вага: 6,4 г
Гачки: трійники VMC, 2 шт.
Рекомендована техніка лову: рівномірна, твічінг, stop & go
Серія: CUBIX
Виробник: Kosadaka (Японія / Китай)

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину